המידע הבא מובא עבורך והוא מתאר כיצד אנו אוספים מידע ומה השימוש שאנו עושים בו. מסמך זה מכיל מידע בנוגע למדיניות הפרטיות באתר 'הידעת?' והוא מובא לך כדי שתרגיש נוח להשתמש באתר ובשירותיו. אנא הקדש דקה לקריאת ההצהרה הבאה כדי לוודא שאתה מסכים עם מדיניות הפרטיות באתר. על ידי שימוש ב-hayadatta.co.il אתה מאשר שימוש בפרטים האישיים שלך (כפי שיוגדר להלן) כפי שמתואר במדיניות הפרטיות באתר ובתנאי השימוש.

איסוף מידע באתר

אתר hayadatta.co.il מכבד פרטיות גולשיו. אנו נוקטים בצעדים מיוחדים על מנת לוודא שכל שימוש במידע הפרטי הנאסף על ידינו יהיה אך ורק לפי מדיניות הפרטיות שלנו. חשוב לנו שתבין הן איזה סוג של מידע נאסף והן את השימוש הנעשה בו. כחלק מהשירותים המוצעים באתר, חברי האתר יכולים להשאיר פרטים אישיים בטופס ההרשמה ובחשבון האישי שלהם. אנו לא נמסור מידע זה לאף צד שלישי אלא אם כן אתה תציין אחרת. בזמן ההרשמה לשירותים המוצעים באתר זה, יתכן ותתבקש למסור פרטי התקשרות מסוימים כדי שנוכל לזהות אותך ו/או ליצור איתך קשר בנוגע לשירותים ו/או מוצרים שאנו מציעים. מידע זה יכול לכלול חלק או כל מהפריטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, כתובת דיוור, כתובת דוא"ל ומידע מסוים אודות הכתובת שלך כגון עיר או מיקוד, כמו גם מידע נוסף הדרוש ליצירת קשר ("פרטים אישיים"). אנא שים לב שפרטים אישיים יכולים לכלול גם מידע מסוים שלא נמסר ישירות על ידך, שכן אנו שומרים במאגר הנתונים שלנו מידע הקשור לסוג הדפדפן שלך, כתובת השרת, ה-URL המבוקש, ה-URL המפנה, וחתימת זמן. אתה מחליט בכל זמן נתון איזה מידע לשתף, עם מי לשתף והאם לחלוק אותו.

שימוש בפרטים אישיים ו"עוגיות" (Cookies)

אתר hayadatta.co.il לא ימכור, יספק, יחכיר, יסחור או ישתף בדרך אחרת את הפרטים האישיים שלך עם צד שלישי לשם קידום מכירות שלו. עם זאת, שים לב שאנו רשאים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לשלוח לך עדכונים או חדשות בנוגע לפעילות שלנו .אתה יכול לבחור שלא לקבל מכתבים מסוג זה על ידי סימון תיבת "הסירו אותי מרשימת ההפצה" הנמצאת בתחתית מכתבי הדוא"ל שלנו או לבטל קבלת מסרים בעת ההרשמה לאתר. אנו עשויים להשתמש במידע כדי לבצע ניתוחים סטטיסטיים על התנהגות ומאפייני האנשים המשתמשים בשירות כדי למדוד את מידת העניין בתחומים שונים של האתר והשימוש בהם, וכדי למסור למפרסמים מידע זה כולל מספר האנשים שנחשפו לפרסום שלהם או הקליקו עליו. המפרסמים בתורם עשויים גם כן לספק תוכן ו/או פרסומות ולאסוף מידע ישירות ממך. בזמן הביקור הראשון שלך באתר hayadatta.co.il, נשלחת 'עוגייה' למחשב שלך המזהה את הדפדפן שלך בצורה ייחודית. 'עוגייה' (cookie) הוא קובץ קטן הכולל מחרוזת תווים הנשלחת למחשב שלך כשאתה נכנס לאתר אינטרנט. העוגיות לא פוגעות במחשב או בחוויית הגלישה. להפך, אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את איכות השירות שלנו ולהבין טוב יותר כיצד אנשים מתקשרים איתנו. שים לב שגם המפרסמים שלנו יכולים לשלוח עוגיות או לזהות אותן בדפדפן שלך. על אף שרוב הדפדפנים מאפשרים קבלת עוגיות כברירת מחדל, אתה יכול להגדיר את הדפדפן שלך כך שידחה את כל העוגיות או שיתריע בזמן שליחת עוגייה. ניתן גם בקלות להסיר כל עוגייה שהיא שנשלחה אליך מהאתר.

קישורים לאתרים חיצוניים ותכני צד ג'

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי צד שלישי. אתר hayadatta.co.il אינו אחראי למדיניות הפרטיות של אתרים אלו, או לכל טענה הקשורה לתוכן העולה מביקור באתרי צד שלישי אלו ולא יישא באחריות בתכנים הנמצאים באתרים אלה באמינותם ובאמינות התוכן המוצג בהם. באתר מוצגים תכנים רבים המועלים ע"י הגולשים, אתר hayadatta.co.il לא יישא בשום אחריות בהקשר לתכנים אלה, לרבות זכויות יוצרים וקניין רוחני ואמינות ונכונות התכנים. הגולשים אחראים ויישאו בכל תוצאה הקשורה להעלאת תכניהם. אנו עושים את המיטב בכדי לוודא את תקינות החומרים, במידה ונתקלתם בתוכן שהפריע לכם באיזשהי צורה, תוכלו ליצור איתנו קשר ולדווח ב- contact@hayadatta.co.il

שינויים במדיניות הפרטיות

אתר hayadatta.co.il רשאי מפעם לפעם לעדכן את מדיניות הפרטיות. כאשר אנו מבצעים את השדרוגים האלו, המידע ש"עודכן לאחרונה" בראש המדיניות ישתנה בהתאם. אם נעשה שינוי מהותי להצהרה זו, המשפיע על זכויות המשתמשים, אתר hayadatta.co.il יעדכן את המשתמשים בשירות על ידי הודעה יותר בולטת בעמוד הבית.

יצירת קשר בנושאים הקשורים לנושא הפרטיות

אם לדעתך אתר hayadatta.co.il לא עמד במדיניות הפרטיות ביחס לפרטים האישיים שלך, או אם יש לך שאלות או דאגות אחרות הקשורות לנושא, תרגיש חופשי ליצור איתנו קשר בכתובת contact@hayadatta.co.il או בעמוד יצירת קשר

הגדרת החוק הקובע

מדיניות הפרטיות כפופה לחוקי מדינת ישראל ותתפרש לפי חוקים אלו, מבלי השפעה של סתירה בין חוקים. כל מקרה של פעולה משפטית העולה ממדיניות הפרטיות והשימוש באתר או קשורה אליהם תובא אך ורק בפני בית משפט בחיפה, ישראל.

עודכן לאחרונה ב: 25.08.2017